Tõime koostöös LaMuuga turule Öunasorbeti

Kaks käsitöötootjast mahetegijat võlusid limpsist suveks mahesorbetti!

Käsitöö, öko, väiketootmine, ambitsioonid, südamega tegemine, aus kraam – on vaid mõned märksõnad, mis meid LaMuuga põhiväärtustena seovad, mistõttu ei olnud koostööd keeruline alustada. LaMuu tuli meile ka poolele teele vastu ning avas suve algul Muhus kohviku. Suvisel ajal kulub jahutav värskendus iga kell ära ning miks mitte pakkuda limonaadi uuel viisil.

“Poolteist aastast tagasi sai korrastatud Öun Drinksi brändistrateegiat ning võetud suund limonaaditootjast Eesti maheõunaväärindajaks. Nii oli aja küsimus, millal mitte-limonaadiga turule tuleme. Täna on see päev ja meie jaoks suur samm edasi,” räägib turundusjuht Mari Arnover taustast.

Öunasorbett on suvisel ajal müügil nii Telliskivi kui ka Muhu Liiva La Muu kohvikus ning serveeritakse väikese Saaremaa kiiksuga. 🙂 Maiustada saab kohapeal või kaasa saab osta ka väikese karbiga. Meie sõprade huvist sõltub, kas osutub menukaks ja jõuab sügisel ka poodidesse. 

Seetõttu kutsume kõiki sõpru üles Instagramis oma Öunasorbeti kogemust jagama!

1) Tee pilt ja postita see avalikult Instagrami

2) Kasuta märksõnadena: #lamuu #öundrinks #öunlamuu

3) Loosime koos LaMuuga igal juuli reedel (5.7, 12.7, 19.7 ja 26.7) kahele maiasmokale kolme palliga jäätise ja kaks limpsi LaMuu kohvikus kas Telliskivis või Liival, Muhumaal.

Fotod: Mari Arnover