• Mida pakkuda laste sünnipäeval joogiks?

  Mida pakkuda laste sünnipäeval joogiks?

  Kui lapsel on sünnipäev või pidu, siis ikka tavaliselt nii, et nahk on märg ja tuju hea. Söömiseks tihti mahti ei ole, küll aga janu kustutamiseks. Ja no eriti uhke kui pudel teeb pauku ka ja saab nagu täiskasvanud kokku lüüa - kõll!

  Nii rändasidki Eesti maheõunad ja kodused tikrid süsihappegaasiga esmakordselt suurde šampanjapudelisse, et nii mõnigi pidu pauguga avada. "Limonaad ei ole igapäevajook, aga kui juua, siis pigem naturaalset. Noore isana satun nüüd sagedamini laste sünnipäevadele, kus pakutakse enamasti välismaalt saabuvaid mullijooke, mis sisaldavad liiga palju keemiat. Tore on ju siis kaasa võtta hoopis kodumaine keemiavaba jook, mis pauku teeb," selgitas limonaadimeister Kanemägi toodete loomislugu. Käsitöölimonaadid sobivad nii lastele kui täiskasvanutele lihtsalt hea toidu juurde, kinkimiseks, aga ka erinevate sündmuste tähistamiseks, kirjeldas Kanemägi põhjusi, mis ajendasid teda uusi mahejooke suurematesse pudelitesse villima.

  Pidupäeva käsitöölimonaad suures pudelis:

  • sisaldab nii vähe suhkrut kui võimalik (enamik sellest looduslik, mis tuleb Eesti õuntest)
  • toode on mahetoorainest - Eesti oma keemiavabadest õuntest;
  • ei sisalda säilitus- ega värvaineid;
  • soovitame lastel piiri pidada ning tarbida koos vanematega mõistlikult.

  Öuna pidupäeva mahelimonaadid saadaval:

  Biomarketites, Taluturul Pärnus ja Tartus, suuremates super ja hyper RIMIdes, COOPis Saaremaal (Rae, Tooma, Liiva, Orissaare Konsumid, Kaubaait, Ranna, Leisi, Salme, Mustjala ja Nasva kauplus), Haapsalus (Uuemõisa ja Kaubamaja), Tartus (Kvartali Maksimarket, Lõunakeskuse Maksimarket ja Eedeni Maksimarket), Kaupmehes, Sip Shopis, Tallinna Kaubamajas, Mahemarketites (T1 ja Kadakate tee) ning detsembris ka suuremates Selverites.

  Soovime oma lastele sama ilusaid lapsepõlvemälestusi nagu meil endal, et argipäeva tekiks natuke naljatuju ning tähistamisest saaks töeline pidupäev.

  Loe ka Suhkrusisaldusest limonaadis.

  Meie Öunas ütleme kokku lüües Öunks!

  Head pidutuju!